Maandelijks archief: mei 2015

Moet je een koopakte inschrijven?

Moet je een koopakte inschrijven? Stel, je hebt een huis gekocht. Moet je de koopakte dan inschrijven? In de koopakte van de NVM voor een woonhuis zie je bij artikel 14 staan of partijen de notaris opdracht geven om de … Lees verder

Geplaatst in Uncategorized | Een reactie plaatsen